HISTORIE

CERTIFIKACE

 TECHNOLOGIE

FOTOGALERIE

PRODUKTY

KONTAKTY

Gasparini PSG 400/4500

2 ohranovací listy v tandemu

V současné době nabízíme z našeho strojního vybavení práce na italském lisu Gasparini model PSG 400/4500 s revolučním systémem kontroly ohybů v úhlech od 5° do 180°, s ohledem na druh materiálu, jeho délku a sílu.

Stroj s možností výroby širokého sortimentu profilů. Řídící systémy CNC zajišťují samočinné kalkulace ohybového programu a potřebné ohybové síly na výrobek. Systémy CNC umožňují výrobu profilu různých velikostí a tvarů.

Ukázka lisovaných profilů:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní znaky:

Model PSG 400/4500, vybavený systémem DELEM DA 58-6 řídící systém 3D s barevnou grafikou /Y1,Y2,X,R,Z1,Z2/ Dva stroje zapojené v režimu "tandem" - rychlost a poloha lisovacího nosníku jsou pod průběžnou (stálou kontrolou) - po vložení síly plechu a délky ohybového úhlu a pevnosti materiálu následuje samočinná kalkulace ohybového programu a potřebné ohybové síly pro výrobek - samočinná kompenzace ohýbacího rámu a odchylek při rozdílných lisovacích silách, při stejném úhlu ohybu - přestavení úhlu ohybu za lisovacího tlaku je možné - možnost kónusového ohybu šikmým postavením lisovacího příčníku - přesný zpětný doraz materiálu, kompletně s vřetenem uloženým v oběžném kuličkovém ložisku a kuličkových vedeních - mechanický, hydraulický a elektrický zabezpečovací systém, kontrolovaný řídící jednotkou.

 

 

Parametry stroje:

 

 

 

Pracovní délka SINGL:

Pracovní délka TANDEM:

Maximální zdvih:

Vyložení:

Lisovací síla:

Zpětná síla:

Lisovací rychlost:

Zpětná rychlost:

Hydraulika:

El. prvky:

 

4500 mm

9000 mm

300 mm

450 mm

400 tun

74 tun

0-8 mm/s

0-70 mm/s

REXROTH

SIEMENS a TELEMECANIQUE

BIZEMA s.r.o. | +420 315 650 542 | obchod@bizema.cz